Co se skrývá pod názvem?

29. července 2014 v 22:03 | Mengej
Chci napsat něco málo o názvu tohohle blogu. Jmenuje se vykradačka osudů, není to přesný název, ale nechtělo se mi přemýšlet nad jiným, který by ani nemusel být volný.

Ve filmu Sesterstvo putovních kalhot 1 říká Lena, že závidí Carmen, že ví, kdo je. Tvrdí, že sama ví, kým by chtěla být, ale ne to, kým je.
Já se cítím dost podobně. Mám dost představ o tom, jaká bych chtěla být, ale myslím, že jen kradu z filmů a knížek. Proto název vykradačka.

Líbilo by se mi být bohémská umělkyně, profesionální sportovec, dobrovolník v Africe nebo v Tibetu a spoustu dalších věcí. Jenže si nejsem jistá, jestli by se mi to opravdu líbilo, nebo se mi jen líbily filmové postavy. Spíš to druhé :)

Na závěr ukázky tetování. Chtěla bych něco s námětem HP, ale ještě jsem se nerozhodla. Tady je pár tetování z googlu, které se mi líbí a v jejichž stylu by mělo být i to moje.

Když tak můžete hodit koment, které tattoo se vám líbí :))

Mengej
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zvedave-pimprle zvedave-pimprle | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 17:11 | Reagovat

Líbí se mi tvůj nápad s vykradačkou. Cítím to podobně... vím, kým bych chtěla být a těch nápadů je spousta. Je to podobné, jako když přijdu do knihkupectví. Říkám si: Tady musí být tolik skvělých knížek a já je nestihnu přečíst! Myslím, že proto bych chtěla žít věčně nebo aspoň do té doby, než by mě to přestalo bavit - abych si mohla vyzkoušet různé životní role, přečíst spousty dobrých knih a procestovat celičký svět :)

Tetování... moc se mi nezamlouvají texty. Radši mám obrázky, drobné symboly - pro toho, kdo je nosí, jasné, pro ostatní nečitelné, záhadné ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama