Letňák - Hogwarts.cz

26. srpna 2014 v 10:53 | Mengej
Tak jsem po dlouhé době zpět doma :)
Byla jsem na Letním semináři, což je vlastně sraz lidí z internetové stránky Hogwarts.cz. Bylo to úplně suprový, hlavně jsem si užívala, že po promaroděném červenci jsem konečně vypadla z domu.
Jeden den jsme hráli famfrpál :D Měla jsem kliku a skončila v týmu, který (neporažen) celý turnaj vyhrál. Hrála jsem střídavě na pozici střelce a odražeče. Odražeč mě tedy bavil víc :D :)
Znáte hru městečko Palermo? Já ne, ale hráli jsme tam hru Prasinky, což je prý to samé, jen převedené do kouzelnické verze. Je to fakt super hra, vydrželi jsme to hrát asi šest hodin v kuse O:-)
Bohužel jsem ani jednou nebyla zabijácký vlkodlak, snad příště!

Co je vlastně Hogwarts.cz ?
Je to online škola Harryho Pottera - Bradavice. Chodíte tam na předměty, děláte úkoly a můžete dělat i soutěže a semináře. Za vše sbíráte body pro svou kolej. Je tam ejště velká spousta dalších věcí, co můžete dělat. Především se tam ale seznámíte s velkou spoustou super lidí, což může po Letňáku dosvědčit :)
Jestli vás to zaujalo, můžete se k naší online škole přidat - někdy teď by se měla otevřít registrace :) Registrovat se, je možné jen dvakrát do roka, tak jestli máte chut dozvědět se něco nového a najít nové přátele, neváhejte! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama