O datlovi, tématu týdne a řízení auta

18. října 2014 v 16:42 | Mengej
Tak jsem se pekelně dlouho neozvala, bylo toho moc! :) Každou chvíli si říkám, jé, to bych tak mohla dát na blog, ale pak se mi nechce, nebo se učím... Jo, ve třeťáku je toho učení nějak celkem dost. Jaksi více, než na co jsem zvyklá.

Padl mi zrak na téma týdne: Jeden den, který bych ráda změnila.
Moje odpověď je, že asi dnešek. Vždycky si říkám, jdi udělat něco. Něco velkýo, zajímavýho, jdi běhat, jdi se s někým seznámit... ale není to snadné. Takže... vždy chci změnit právě ten den, který se právě odehrává. Je ironií, že zrovna dnes to moc neplatí, jsem naprosto spokojená. Taťka mě učil řídit a příští čtvrtek mám první jízdu v autoškole. Hrozně se těším!!! :) Fakt mě to dneska moc bavilo. Motor zaječel jen jednou :D Myslím, že mi to dost šlo, taťka mě chválil ohledně spojky a volantu, ale že prý mi to moc nejde s řadící pákou... No jo, nikdo učený z nebe nespadl :)

Včera jsem byla s mojí super Kamarádkou (yes, velký K je schválně) v nově otevřeném Café Datel v Českých Budějovicích. Pokud máte možnost, neváhejte a jděte tam. Je tam úžasná parta lidí, nejpíš žádní profíci, ale nadšení a elán všechno nahradí. Obsluha je tam neskutečně milá a starostlivá a jedna paní/slečna, myslím, že jménem Zuzka peče neskutečné dezerty! Včera jsem měla čokoládový cheesecake a bylo to něco úžasného :) K pití masalu, ta byla také super.

Tady je on! ♥ a tady odkaz na datlův facebook: https://www.facebook.com/cafedatel?fref=photo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama