Existuje na světě něco víc nevděčného než český fanoušek?

16. srpna 2016 v 14:59
Ahoj všem!
Tenhle článek píši ve vzteku, takže se předem omlouvám za zaujatost a jednostranost, nemá to ovšem být nic objektivního, spíše jen výkřik jedný naštvaný holky do kyberprostoru.

Jak všichni víte, právě se koná olympiáda v Riu de Janeiru. Česká výprava zatím nijak zvlášť neoslňuje, u mnoha sportovců jsme se dočkali horších výkonů než jsme očekávali, jako příklad může sloužit například kajakářka Kudějová, která, prestože je mistryní světa z roku 2015 a byla velikou favoritkou, nakonec žádnou medaili nezískala.

Oproti tomu nám udělala radost například Petra Kvitová, která získala bronzovou medaili. Troufám si říci, že to od ní téměř nikdo nečekal.
Česká republika má v tuto chvíli na kontě šest medailí. To má být neúspěch? Co by český národ dělal, kdybychom neměli žádnou?

Abych se dostala k tomu, o čem chci vlastně psát. Jsem masochista a čtu komentáře na idnes a na facebooku. Teď jistě mnozí z vás zasténali a litujete mě. Můžu si za to sama.

Začnu například Peťou Kvitovou. Její spanilá jízda nás všechny ohromila a na internetu se objevovaly veskrze kladné komentáře. Že na to přece jenom má. Konečně ukazuje, co v ní je, určitě získá zlatou! Nejhoršími reakcemi byly rozbory jejích herních výkyvů, které ale nevyznívaly nijak špatně. Poté prohrála v semifinále. A začalo to.
Labilka. Je ostuda, že prohrála. Měla by víc trénovat, protože je jasný, že se fláká a nic nedělá. Labilka. Jak to jen může někdo říct, napsat? Ta holka dělá, co může. Reprezentovala ČR lépe než kdokoli z diskutujících. Přesto se po prohraném zápase dočká jen urážek. Jak by se líbilo přispěvatelům na idnes, kdyby tak o nich někdo mluvil? Chce se mi z toho brečet.

Dnešní případ. Kanoista Martin Fuksa byl považován za adepta na medaili. Česká média ho prezentovala téměř jako medailovou jistotu. Ve finále dojel šestý s celkem výrazným odstupem. Zkopíruji vám některé z komentářu, jenž mě tak vytočily.

Toho by předjel i Old Shatterhand s děravou kánoí
Ostatní jeli moc rychle... Není to jeho chyba :D

Ok, víc se mi toho nechce hledat, protože s přibývajícím časem se tam objevují příspěvky, které se stejně jako tento můj článek snaží zastat sportovců a ty ošklivé už jsou ztracené v proudu času. Objevovala se tam slova jako výbuch, ostuda,..
Hodně lidí ho kritizovalo za rozhovory, kde uváděl, že si věří, cítí se dobře, není nervózní.

Jak to jenom mohl vypustit z pusy, že?
Na základě toho bych radila všem českým sportovcům, aby tvrdili, že mají špatnou formu a jejich cílem je pouze postup do finále. Bez ohledu na to, jestli to je nebo není pravda. Protože cítit se dobře a poté prohrát je očividně dle lidí, kteří píší příspěvky na idnes, něco, co se neodpouští.

Ono totiž být v něčem šestý nejlepší na světě je strašný propadák, že?

JE MI Z VÁS NA BLITÍ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama